Kanal: BURAK ŞERİT Tarih:
Beğenmeyi, yorum yapmayı ve kanalıma abone olmayı unutmayın.
Diğer içerikler ve sosyal medya hesaplarım için lütfen aşağıyı oku;

● DOWNLOAD : http://burakserit.com
● ABONE OL : http://burakserit.com/aboneol2

🔥 BURAK ŞERİT RESMI SOSYAL MEDYA HESAPLARI 🔥

● Instagram : @burakserit
● Facebook : @burakseritlive
● Twitter : @burakseritlive
● Web : www.burakserit.com
● Mail : [email protected]

🔥 Kanalda bulunan içeriklerin, kendi kanalınızda paylaşım hakkına sahip olmak için aşağıda yazılı olan metin içeriğini video açıklama kısmının en üst bölümüne koymalısınız. Aksi taktirde ihtar ile videonuz kaldırılır.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

🔥 Metin içeriği;

- İlgili parçanın remix aranjörü DJ BURAK ŞERİT olmakla birlikte, bu metin içeriğinin video açıklamasının en üst kısmında bulunması zorunludur. Aksi taktirde uygulanacak olan telif/ihtar bildirimini kabul ve beyan ederim.

- BURAK ŞERİT: http://youtube.com/burakserit

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

メ Herhangi bir yapımcı / etiket / şirket / fotoğrafçının bu yüklemeyle ilgili bir sorunu varsa, lütfen aşağıda yazılı olan mail adresinden bizlere ulaşın. Mailiniz bize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde içerik silinecektir/düzenlenecektir.

● Mail: [email protected]

メ In If any producer / label / company / photographer has a problem with this download, please contact us at the email address below. The content will be deleted / edited within 24 hours of receiving your mail.

● Mail: [email protected]
Tags;
dj burak şerit, burak şerit, dj burak şerit remix, burak şerit remix, remix, türkçe remix, pop remix, burak remix, şerit remix, dj remix, dj, pioneer, live, pioneer dj, best dj, kocaeli dj, gölcük dj, istanbul dj, dj live, aranjör, producer, producer burak şerit, burak şerit live, dj burak şerit live, dj burak şerit remix live, burak şerit remix live,burak şerit 2017, burak şerit 2018, dj burak şerit 2017, dj burak şerit 2018, remix 2018, remix 2019 ,remix pop, remixler ,remix yabancı, remix müzikler, remix arabesk, remix araba
Copyright Remix FM 2019
Remix indir
Yeni Remixler Popüler Remixler Yeni Remixler2